Köpek Maması Karşılaştırma

Trendlin Mı? Hills Mi? Hangi Mama Daha İyidir?

Köpekleriniz için mama seçimi yapmak konusunda zorlanıyorsanız bu anlamda size destek olmak adına mamalar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Köpekler mama konusunda çok seçici hayvanlar değillerdir. Fakat sağlıklı bir gelişim kazanmaları için tabi ki beslenme şekilleri ve yemiş oldukları mamanın kalitesi önemli bir özelliktir. Bir mamanın içerisinde et oranının yüksek olması hayvanların o mamayı çok daha büyük bir iştah ile yemelerini saplamaktadır. Siz de bu anlamda dikkatli olmalı ve mama seçerken sevimli dostunuzun seveceği bir içeriğe ve besin değerine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Mama alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunları göz önünde bulundurduğunuzda sevimli dostunuz için en doğru ve en iyi mamayı seçeceğinizden bizler eminiz.

Trendline Köpek Mamasının Özellikleri

Bu mamanın adını belki daha önce çok fazla duymamış olabilirsiniz. Aslında yurt dışında çok fazla satılıyor olmasına rağmen ülkemizde çok fazla satılmamaktadır. Nedeni de tahıl oranının yüksek olmasından dolayı köpek sahiplerinin çok fazla seçmiyor olması ya da ek gıda olarak veriyor olmasıdır. Mamanın içeriği zengin fakat tahıl oranının biraz yüksek olması bu mamanın az tercih edilme nedeni olabilir. Fakat köpeklerinize ek gıda olarak verebilirsiniz. Ayrıca fiyatının da çok uygun olması tercih edilmesini kolaylaştırır bir durumdur. Mama konusunda seçici davranmayan köpekler için besin değeri yüksek mamalar seçmeye özen göstermelisiniz.

Hills Köpek Maması Nasıldır?

Bu mama birçok kişi tarafından köpekleri için tercih edilmektedir. Mamanın içeriği oldukça zengin ve fiyatının da makul seviyelerde olması tercih edilme sebebini arttırmıştır. Zengin içerikli olması sindiriminin de kolay olmasını sağlamaktadır. Besin değeri yüksek bir mamadır. Bağışıklık sistemini güçlendiren formüllerin içeriğinde yer alması önemlidir. Köpekler dışarıda da vakit geçirdikleri için hastalıklara karşı önlem alınmış olması onlar için önemli bir özelliktir. Siz de köpeğinize mama almak istiyor ve hangisi konusunda kararsız kalıyorsanız bu iki mama arasından bizler Hills mamasını daha çok seveceğiniz ve sağlık açısından da daha iyi olacağı düşüncesi ile b unu öneriyoruz. Tercih size ve bütçenize kalmış bir durumdur.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir