Köpek Maması Karşılaştırma

Spectrum Mu? Happy Dog Mu? Daha İyidir?

Köpeklerin bakımları oldukça zor olmanın yanı sıra bir o kadar da keyiflidir. Evcil hayvanlar içerisinde köpeklerin yeri her zaman ayrıdır. İsterseniz evinizde isterseniz bahçenizde bu sevimli hayvanlara bakabilir ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Hayvanların belli bir ortalama ömürleri vardır. Beslenme şekilleri bunun üzerinde etkilidir. Bu nedenle daha sağlıklı bir gelişimlerinin olması için mama konusunda dikkatli davranmalı ve besin değeri yüksek olan mamaları tercih etmeye özen göstermelisiniz. Mama konusunun hassas bir konu olduğunun altını çizerek bu iki mama arasındaki benzerlikler ve farklılıklar hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Kaliteli bir mama arayışınız varsa yapmanız gereken şey mamalar hakkında yapılan yorumlardan yola çıkarak zengin içerikli mamalara yönelmek olmalıdır.

Spectrum Köpek Maması Çok Seviliyor

Köpek sahiplerinin hem ülkemizde hem de yurt dışında almış oldukları bir markla olarak dikkat çeken Spectrum köpek maması sevilen bir mama olma özelliği taşımaktadır. Sindiriminin oldukça kolay olması hareketli olan bu sevimli hayvanlar için enerji verici bir özellikte olacaktır. Bağışıklık sistemini güçlendiren vitaminlerin içerikte bulunması hasta olmalarını da önlemektedir. Köpekler dışarıda vakit geçirdikleri için bağışıklık sistemlerinin güçlü olması önemli bir özelliktir. İçinde tahıl bulunmayan ender mamalardan biridir. Bu nedenle oldukça sağlıklı ve vitamin deposu denebilecek üstelik fiyatının da uygun olması ile birçok kişinin sevimli dostu için tercih ettiği bir mama olduğunu söyleyebiliriz.

Happy Dog Mamanın Özellikleri Nelerdir?

Bu mama Alman üretimidir. Yurt dışında da birçok kişi tarafından sevimli dostlarına alınmaktadır. İçeriğine baktığınızda köpeklerin deri ve tüy sağlıkları için iyi gelecek vitaminler bulunmakta ve bu da tercih edilmesi için bir sebep olmaktadır. İçeriğinde yok denecek kadar az tahıl olması köpekler için sağlıklı bir mama olduğunun göstergesidir. Birçok farklı türü vardır. Köpeğiniz eğer yavru ise buna özel, yetişkin ise buna özel seçeneklerden almalısınız. Bu iki mamayı karşılaştıracak olursak ikisinin de aslında köpeğinizin seveceği içeriklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat besin değeri açısından ve fiyat konusunda da Spectrum köpek mamasının bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Fakat burada tercih size ve köpeğinizin damak zevkine kalmış bir durumdur.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir