Markasına Göre Köpek Maması

Royal Canin Xsmall Yavru Köpek Maması Nasıl?

Köpekler birçok insanın severek baktıkları, bakımları özel olan sevimli hayvanlardır. Köpeklerin bakımları diğer hayvanlara göre biraz daha emek ister. Çünkü bu hayvanlar sizinle sürekli oynamak isterler. Ayrıca tuvalet ihtiyaçları için onları belli zaman aralıklarında düzenli olarak dışarı çıkarmanız gerekecektir. Sorumluluk isteyen bir iş olduğunu belirtmeliyiz. Mama alırken de dikkatli olmalı ve bu enerjik yapılarına güç katacak tercihler yapmalısınız. Vücut ağırlıkları dört kilonun altında olan ve henüz yavru kategorisinde yer alan bu sevimli hayvanlar için üretilen bu özel mamayı çok severek yiyeceklerinden emin olabilirsiniz. Bu yavru köpekler her zaman enerji doludur. Bu hareketli yapıları sahiplerini de eğlendirmektedir.

Mamanın İçeriğine Göz Atalım

Oldukça hareketli olan bu sevimli minik hayvanlar aslında fiziksel olarak henüz küçük olduklarından dolayı güçsüzlerdir. Fakat karakterleri şehirde yaşayacak kadar güçlüdür. Çünkü köpekler yeşillik alanları doğayı çok severler. Kendilerini şehir hayatına adapte edebiliyor olmaları güçlü bir karakterleri olduğunun da bir kanıtıdır. Bu mama köpeklerin daha uzun ömürlü ve sağlıklı yaşamaları için özel olarak formüle edilmiştir. Minik yavrunuz sütten kesildikten sonra 10 aylık olana kadar bu mamayı kullanabilir. Mamanın içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde sindirim kolay olacaktır. Ağız ve diş sağlığı korunacaktır. Bağışıklık sistemi de bu mama ile birlikte güçlenecektir. Bu mama ile yavru köpeğinizin tüm besin ihtiyacı karşılanacaktır. Mamanın boyutu yavru kedilerin diş ve ağız yapısına uygun olarak tasarlandığı için bu anlamda içiniz rahat olabilir.

Mamanın Kullanma Talimatı

Bu mama köpeğinizin henüz yeni oluşan dişlerinde tartar oluşumunu da önleyecek ve ilerde böyle bir sorun yaşamasının önüne geçecektir. Mamayı serin yerde tutmaya özen göstermelisiniz. Kullanım tarihi pakette yazıyor olduğundan buna dikkat etmelisiniz. Royal Canin her mama çeşidinde kendini kanıtlamıştır. İster yaş ister kuru mama olsun bu markayı tercih ettiğinizde hayvanınızın memnuniyeti sizi de memnun edecektir. Mamanın içeriğine baktığınızda yavru kedinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için gerekli tüm besinleri görebilirsiniz. Paketin üzerinde hayvanların yaş durumlarına göre beslenme şekilleri tablo şeklinde verilmiştir. Bu tabloya uyarak hareket ederseniz yeterli bir doyum sağlamış olabilirsiniz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir