Markasına Göre Köpek Maması

Royal Canin Pug Junior Yavru Köpek Maması Nasıl?

Royal Canin markası mamaları konusunda çok fazla kişi tarafından bilinen ve sevilen bir mama olduğunu biliyoruz. Kalitesiyle birçok ülkede sevimli dostlar için tercih edilen bir mama olduğundan dolayı köpeklerin de çok severek yediği bir mamadır. Bu markanın birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Mama alırken köpeğinizin yaşını, cinsini, hangi mamayı daha severek yiyebileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu mama yavru köpekleriniz için özel olarak formüle edilmiştir. Damak zevklerine uygun olmasının yanında boyutlarının da ağız ve çene yapılarına uygun şekilde olması ve zengin içeriğe sahip olması tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Bu mama küçük ırkların yemesi için üretilmiştir. Tavuk etli olan çeşidi çok daha fazla sevilmekte ve tercih edilmektedir.

Yavru Köpeklerin Mama Tercihi

Köpekler etçil hayvanlar oldukları için yedikleri mamanın içinde et oranının fazla olması severek yemeleri için önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Minik hayvanlarınız için küçük paketleri tercih edebilir ve bittikçe yenileyebilirsiniz. Köpekler Royal Canin marka mamaları çok sevmektedir. Çünkü birçok farklı içeriği ile istedikleri tadı bulabilmelerini sağlamaktadır. Köpekler mama konusunda çok seçici olmasalar da yavru köpeklerde bu durum biraz farklı olabilir. Daha nazlı ve daha seçici olabilen yavru köpekleri için bu mamayı tercih ettiğinizde hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Mama tercihinizi Royal Caninden yana yaptığınızda hem sizin hem de köpeğinizin içi daha rahat olacak.

Minik Dostunuzun Gelişimine Katkı Sağlayın

Bu mama ile minik köpeğinizin bağışıklık sistemi de güçlenecektir. Sindiriminin de oldukça kolay olması rahat olmasını sağlayacak ve kendini memnun hissedecektir. Fiyat olarak diğer marka mamalara göre biraz daha fiyatının fazla olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu, kalitesi ile orantılı bir durumdur. Mamanın kaliteli ve sevimli dostunuzun gelişimine de katkısını olmasını istiyorsanız bu mama sizin için doğru bir seçim olacaktır. Mama alırken köpeğinizin eğer özel bir durumu varsa buna da dikkat etmelisiniz. Bu mama ile birlikte yavru köpeğiniz kendini çok daha enerjik hissedecek. Bağışıklık sistemi güçlenecek ve ihtiyaç için dışarıya çıktığında hastalıklara karşı da kendini korumuş olacaktır. Bu mama sizin ve yavru köpeğiniz için doğru seçim olacaktır.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir