Köpek Maması Karşılaştırma

Royal Canin Pug Junior Mı Mini Junior Mı Daha İyidir?

Sevimli köpeklerinize mama araştırması yapıyorsanız sizlere Royal Canin markasının yavru köpekler için üretmiş olduğu mamaları tanıtabiliriz. Yavru köpeklerin beslenme şekilleri yetişkin olanlara göre tabi ki daha farklıdır. Yavru köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmek istiyorsanız mama seçiminizi buna göre yapmalısınız. Köpek bakımı hem zor hem de oldukça keyiflidir. Eğer sevimli dostunuzu yavru iken sahiplenmiş iseniz büyüdükçe aranızdaki bağın da giderek büyüdüğüne şahit olacaksınız. Royal Canin, her köpeğin damak zevkinin farklı olduğunu bildiği için mama çeşitlerini de buna göre yapmıştır. Bunun için oldukça farklı içeriklere sahip mamaları bulunmaktadır. Yavru köpekleriniz için sizlere bu iki mama arasındaki benzerlik ve farklılıklardan bahsetmek istiyoruz.

Royal Canin Pug Junior Mamanın Özellikleri

Bu mamanın içeriğinde et oranı olduğu gibi az oranda tahıl oranı da mevcuttur. Yavru köpekler için çok fazla tercih edilen ve sevdiklerine dair de geri dönüşler almış olduğumuz bir mama olduğunu söyleyebiliriz. Tavuk etli olanları daha fazla sevilmektedir. On aylığa kadar olan köpeklerinizde bu mamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriğinin sağlam olması besin değerinin yüksek olması tercihinizi kolaylaştıracak özelliklerdir. Köpekler dışarda dolaşmayı seven hareketli hayvanlardır. Bunun için yemiş oldukları mamalar bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirici olmalıdır. Bu mamada da bu özelliği bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu mamayı minik dostunuz için rahatlıkla kullanabilir ve bu mamadan sonra enerjisinin arttığını da gözlemleyebilirsiniz.

Royal Canin Mini Junior Mamanın Özellikleri

Bu mama da köpeğinizin sağlığı için oldukça uygun bir mamadır. Ağırlığı 1-10 kilo arasında değişen sevimli dostlarınız için kullanıma uygundur. Küçük ırklı hayvanların beslenme şekilleri ve besin ihtiyaçları daha farklıdır. Bu nedenle bu mamayı güvenle kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Minik köpeklerinde tartar oluşumu çok daha kolay olmaktadır.  Bu mamanın içeriği sayesinde tartar oluşumu da önlenmiş olacaktır. Hassas diş ve ağız yapısına sahip olan bu minik dostlar için özel olarak formüle edilmiş kaliteli, bir mama olduğunu ve rahatlıkla tercih edebileceğinizi söyleyebiliriz. İçeriğindeki yüksek besin ve vitamin içeriği sayesinde enerjileri yüksek olacaktır. Mamanın boyutu minik dostların diş ve çene yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir