Markasına Göre Köpek Maması

Royal Canin Mini Dermacomfort Deri ve Tüy Problemli Köpek Maması?

Köpek mamaları konusunda kararsız kalmanız çok normaldir. Çünkü çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bazı köpeklerde deri rahatsızlıkları olabilir. Ve araştırmadan almış olduğunuz herhangi bir mama bu rahatsızlıklarının daha fazla artmasına neden olabilir. Bu nedenle bu konuda hassas bir köpeğiniz varsa mama tercihinizi de buna uygun yapmalısınız. Tüy ve deri hassasiyeti olan köpekler için özel olarak üretilmiş bir mamadır. Ve bu mama ile birlikte köpeğinizin bu rahatsızlığında yaklaşık bir ay içinde gözle görülen bir değişiklik olduğunu siz de göreceksiniz. Vücutlarında oluşan tahrişi ve kaşıntıyı da azaltan bu mama ile çok daha sağlıklı olacaktır.

Mamanın İçeriğine Göz Atalım

Mamanın içeriğindeki protein %97 protein kaynaklıdır. Geri kalan kısmı ise hidrolize haldedir. Bu formül ile üretilmiş olduğu için alerjik durumları en az seviyeye inecektir. İçeriğinde bulunan omega3 ve diğer formüller sayesinde deri rahatsızlıklarına iyi gelmekte ve bu sorun ile mücadele eden sevimli dostunuzu en iyi şekilde korumaktadır. Küçük ırklı yetişkin hayvanlar için uygun olan bu mamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Royal Canin markası hayvanların sağlığına çok önem verdiğini bu tür mamaları ile de herkese göstermektedir. İçinde tahıl bulunan bu mama ile köpeğiniz çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşacak ve siz de bu durumda rahat bir nefes alacaksınız. Köpeğinizin hastalığına da iyi geleceğini bildiğiniz bu mamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Royal Canin Sizin de Tercihiniz Olacak

Köpeklerin mama konusunda seçici olmadığını biliyoruz. Bu mama yetişkinler için ve özellikle de deri hastalıkları olan sevimli dostlarınız için Royal Canin markanın özel olarak üretmiş olduğu bu mama ile bu sorundan çok kısa sürede kurtulacaksınız. Mamanın içeriğine baktığınızda oldukça vitaminlidir. Köpeğinize mama alırken özel durumlarının olduğunu bildiğiniz için buna uygun mama almalısınız. Royal Canin maması her ırka özel mamalar ürettiği gibi özel hastalıkları olan hayvanları da unutmadır. Son derece makul fiyatlar ile sizlere sunmuş olduğu mama ile köpeğiniz deri sorunlarından ve tüy sorunlarından kısa sürede kurtulacak. Ayrıca lezzetinin de oldukça iyi olması bu mamayı köpekler tarafından tercih edilebilir kılmıştır. Royal Canin kalitesini kanıtlamış bir mamadır.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir