Köpek Maması Karşılaştırma

Royal Canin Cavalier King Charles Mi Pug Mu?

Köpeklerinize mama tercihi yapacağınız zaman öncelikle besin değerlerine kalitelerine ve gelişimine katkı sağlayacak besin değerine sahip olup olmadığına bakmalısınız. Ayrıca köpek mamalarında özel bir durumu varsa bunu da göz ardı etmemeniz gerekiyor. Royal Canin markasının mama konusunda oldukça iyi olduğunu ve kaliteli mamalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Mama konusunda dikkatli olmalı ve köpeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunacağından emin olduğunuz mamaları tercih etmelisiniz. Bu hayvanlar mama konusunda çok fazla seçici değildir. Fakat yine de sizler sahibi olarak iştahla mama yemesini ve bu mamanın onun kalp göz ve diğer bölgelerinde sağlıklı olmasına etki etmesini istersiniz. Bunun için de Royal Canin en doğru karardır. Fiyat konusunda diğer piyasa mamalarından biraz fazla olsa da bunun hakkını sonuna kadar verdiğini açıkça söyleyebiliriz.

Royal Canin Cavalier King Charles Nasıl Bir Mama?

Royal Canin, mama konusunda kalitesini herkese ispatlamış olan bir mama olduğu için bu serisi de yine hayvanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Özel ırklar için özel içerik ve boyutlarda hazırlanan bu mama ile köpeğiniz kendini oldukça mutlu hissedecektir. Mamanın içeriğinde sindirime yardımcı besinler bulunmaktadır. Bu mama yetişkin ve yaşlı köpekler için uygundur. Ayrıca Spaniel ırklı köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. 10 ay ve daha büyük olan köpekler için kullanıma uygun bir mamadır. İçeriğindeki vitaminler sayesinde kalp sağlığı korunmuş olur ve kalbi gerekli işlevini yerine getirir. Tüylerin parlamasına da yardımcı olur.

Royal Canin Pug Nasıl Bir Mama?

Bu mama 10 aydan daha büyük olan Pug ırklı köpekler için özel olarak üretilmiş bir mama türüdür. Derilerindeki bakteriyel etkiyi güçlendirir ve içindeki bileşimler sayesinde ciltlerinin tahriş olmasının da önüne geçmiş olur. Bu mama ile sevimli dostunuzun kas dokusu da korunmuş olacaktır. Ayrıca ideal kilosunu koruyacak ve dengeli beslenmesine de yardımcı olacaktır. İçeriğindeki vitaminler sayesinde yaşı ilerlenmiş olan sevimli dostunuzun hareket durumunu korumakta ve enerji vermektedir. Bu iki mama da oldukça sağlıklıdır. Köpeğinizin cinsine göre tercih yaparak gönül rahatlığı ile Royal Canin mamalarını kullanabilirsiniz. Sağlıklı bir beslenme için köğepiniz için en i,deal mamayı seçin.

 

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir