Köpek Maması Karşılaştırma

Royal Canin Adult XSmall Mu? XSmall Ageing Mi Daha İyidir?

Köpeklerinize mama almak ya da mamalarında değişiklik yapmak istiyorsanız araştırma yapmalı ve internet üzerinden kullanıcı yorumlarına da dikkat ederek doğru bir tercih yapmaya özen göstermelisiniz. İnternet üzerinden yapacağınız mama alımlarında çok daha avantajlı olacağınızı unutmamalısınız. Yetişkin köpeklerde vücut ağırlıkları 4 kilo ve üstü olan köpekler evcil hayvanlar içinde büyük bir çoğunluk oluşturmaktadır. XSmall ırkı köpekler çelimsiz ve zayıf görünen yapılarının altında oldukça hareketli ve güçlüdürler. Enerjileri oldukça yerinde olan bu hayvanlar için mama seçimi önemlidir. Bu enerjilerini düşürmeyecek ve sindirimlerine de yardımcı olacak mama seçimi yapmanız çok önemlidir. Royal Canin, sağlıklı yaşam için ırklara özel mamalar üreten bir marka olduğundan dolayı köpeklerin sağlıklı beslenmesine son derece önem vermektedir.

Royal Canin Adult XSmall Yavru Köpek Maması Nasıldır?

10 aylığa kadar olan köpekler için üretilen bu mamanın içeriği oldukça iyidir ve kendilerini enerjik hissetmeleri için üretilmiş kaliteli bir mamadır. İçindeki vitamin ve proteinler sayesinde sindirimi son derece kolaydır. Bu da hareket alanlarının daralmasını önlediği gibi rahat bir şekilde mamalarını yemelerine yardımcı olur. Derilerinde ve tüylerinde sağlıklı bir durum söz konusu olacaktır. Mamanın içeriğindeki kalsiyum oranı yüksek olduğu için sevimli dostlarınızın dişlerinde tartar oluşumunu da önleyecek ve sağlam bir diş yapısına sahip olmaları için yardımcı olacaktır. İçeriğinde kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, soya yağı bulunmaktadır. Minik dostunuz için tercih edilebilir bir mamadır.

Royal Canin XSmall Ageing Köpek Maması Nasıl?

Küçük ırklı bu köpeklerde kabızlık durumu sıkça görülmektedir. B u nedenle almış olduğunuz mamanın buna sebep olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu mamanın sindirimi oldukça kolay olduğu için böyle bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Böbrek fonksiyonlarının artmasına yardımcı olan bu mama birçok konuda da fonksiyonel bir gelişme sağlayacaktır. Ayrıca kalp ve göz sağlığına da iyi geliyor olması sevimli dostunuzun sağlıklı bir şekilde yaşamasında etkilidir. Dişlerindeki tartar oluşumunun önüne geçmektedir. Sağlıklı bağırsak geçişleri olmaktadır. Küçük yaşlı köpekler için ideal bir mama olduğundan dolayı bu mamayı köpekleriniz için tercih edebilirsiniz. Köpek mamalarında seçim yapmakta zorlanıyorsanız sitemizden ve yazılarımızdan yararlı bilgiler edinebilirsiniz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir