Köpek Maması Karşılaştırma

Reflex Mi? Pro Plan Köpek Maması Mı?

Köpeğinize mama alırken özel bir durumu olup olmadığını yaşını cinsini göz önünde bulundurmalı ve mamanın da içeriğine bakarak satın almalısınız. Kalitesi çok düşük olan mamaların da piyasada dolaştığını bilerek hareket etmeli ve buna karşı önlem almalısınız. Birçok farklı mama çeşidi bulunmaktadır. İçlerinden tabi ki hem kalitesinin uygun olduğu hem de fiyatının bütçenize uygun olduğunu seçmek biraz zaman alabilir. Köpeklerin bakımları biraz zordur. Ve çok fazla mama tükettikleri için de maddi anlamda alacağınız mamanın size de uygun olması tabi ki önemli bir özelliktir. Reflex ve Pro Plan köpek mamaları piyasa da iyi bilinen ve çokça da satılan mamalardır. Aralarında besin değeri anlamında çok fazla fark olmayan bu mamalar hakkında sizlere kısaca bilgi verelim.

Pro Plan Kalitesini Kanıtlamış Bir Mama Markasıdır

Satış rakamlarına bakıldığında köpek mamaları içerisinde Pro Plan mamanın da çok fazla satıldığını ve yapılan yorumlara bakıldığında da köpeklerin severek yedikleri bilinmektedir. Siz de mama araştırması yapıyorsanız sizin için de doğru bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikle köpekleri çok daha hareketli ve enerjik oldukları için bu mama ile enerjileri artacak ve kendilerini iyi hissedecekler. Çünkü içerisinde buna uygun formüller bulunmaktadır. Ayrıca bağışıklık sistemini düzenleyecek sindirimi kolay olan bu mama ile köpeğiniz kendini iyi hissedecek. Sağlıklı bir gelişim sürecinde olacak. İçinde bulunan A,C ve E vitaminleri birçok zararlı durumdan onu koruyacak ve hastalanmasını önleyecek. Gayet kaliteli ve tavsiye edilen bir mama olduğunu söyleyebiliriz.

Reflex Köpek Mamasının Özellikleri

Bu köpek mamasının içeriği de son derece zengindir. Bağışıklık sistemini güçlendiren sindirimi kolaylaştıran formülleri sayesinde köpeğinizin bu mamayı severek ve büyük bir iştah ile yiyeceğinden emin olabilirsiniz. Bazı köpekler yüksek aktivitelerde bulunmakta ve çok fazla enerji harcamaktadır. Bu mama sayesinde enerjilerini toplayacak ve sağlıklı bir gelişim sürecine gireceklerdir. Fiyat olarak bu mamaları karşılaştıracak olursak Reflex köpek mamasının daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında bu amalar arasında bariz bir besin değeri farkı olmadığını ve köpeklerinizin iki mamayı da çok severek tüketeceğini bilmenizi isteriz. Yazımızdan sonra tercih tamamen sizlere kalmıştır.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir