Köpek Maması Karşılaştırma

Pro Choice Köpek Maması Mı? Pro Plan Mı?

Köpeklerinizi beslemek için sizler de kaliteli ve sağlıklı bir mama arıyorsanız öncelikle marka analizi yapmanızı tavsiye ederiz. Veterinerlerin ya da diğer köpek sahiplerinin önerdiği birçok marka vardır. Hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek ise işin en zor kısmıdır. Premium mamalar içerisinde de kalite bazında birbirinden üstün özelliklere sahip mamaların yer aldığını unutmamanız gerekir. Her tür köpek ırkı ve yaşına uygun beslenme şekline göre tercih edeceğiniz mama çeşitliliğine sahip markaların seçilmesi köpeğinizin gelecekteki mama değişim evresinde zorluk çekmemesine yardımcı olur. Pro Choice ve Pro Plan mama markaları arasında birçok insan kararsız kalmaktadır. İkisi de benzer içeriklere sahip iken aradaki fiyat farkı ve kalite açısından hangisinin daha iyi olduğu hakkında bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması İçeriği

Sevgili köpeğinizi iyi koşullarda beslemek için Pro Plan mamayı tercih etmek istiyorsanız içeriğinden haberdar olmanız gerekir. Yetişkin köpekler için özel olarak hazırlanan Kuzu etli kuru mamayı ele aldığımızda içeriğindeki besleyici maddeleri ve dağılımlarını hep birlikte inceleyelim. Öncelikle köpeklerin gün içerisinde tüketmesi gereken besinler içerisinde hayvansal protein olması gerektiğini bilmelisiniz. Pro Plan kuzu etli köpek maması içerisinde %19 oranında kuzu eti yer alır. Bunun yanı sıra kurutulmuş kanatlı proteini vardır. Kuzu eti ile besleyici özellik taşıyan pirinç ile zenginleştirilmiştir. Mısır ve mısır türevleri yer alır. Kalsiyum, bakır ve çinko gibi önemli mineralleri barındırmaktadır. Köpeğinizin sağlıklı büyümesi için A, C, E ve D vitamin katkıları ile üretilmektedir.

Pro Choice Köpek Maması İçeriği

Pro Choice markası kedi ve köpek mamalarında pek bilinmemesine rağmen Premium mamaların içerisinde yer almaktadır. Pro Plan markasında olduğu gibi bu marka için de Kuzu Etli yetişkin köpek mamasını inceleyelim. Bu mama içerisinde kuzu eti, pirinç, et ve et ürünleri, hayvansal yağlar, bitkisel ürünler, süt ürünleri, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Bitkisel ürün olarak deniz yosunu, yaban mersini tozu, avize ağacı, pisilyum ve kadife çiçeği tozu ilave edilmiştir. Köpeğinizin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için ideal içeriğe sahiptir. Protein miktarı bakımından yüksek değerlere sahiptir.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir