Köpek Maması Karşılaştırma

ND Köpek Maması Mı? Royal Canin Mi Daha İyidir?

Köpek mamaları konusunda seçici olmanız çok doğaldır. Çünkü çok fazla seçenek bulunmaktadır. Köpeğinizin daha sağlıklı bir gelişimi olmasını istiyorsanız mamalar hakkında araştırma yapmalı ve hem sevimli dostunuzun seveceği hem de fiyatının sizin bütçenize uygun olduğu bir mama almalısınız. Köpekler için mama seçimi yaparken eğer yavru bir köpeğiniz varsa ve çok hareketli değilse mama seçiminde bunları da göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü mamalar yavru, yetişkin veya kısırlaştırılmış hayvanlar için farklı içeriklerde üretilmiştir. Bunlara dikkat etmeniz aldığınız mamanın daha iştahlı bir şekilde yenmesinin yanında sindiriminin de çok daha doğru ve kolay olmasını sağlayacaktır. Mama alırken köpeğinizin yaşı, cinsi gibi bazı durumları da göz önünde bulundurmalısınız.

ND Köpek Mamasının Özellikleri Nelerdir?

ND marka köpek maması kullanıcı yorumlarına ve mamanın içeriğine baktığımızda oldukça kaliteli ve köpeklerin severek yediği bir mama olduğunu söyleyebiliriz. Bu mama içeriği bakımından son derece doyurucu olmasının yanında köpeğinizin tüylerini de parlatacak ve hoş bir görünüm sağlayacaktır. İçerisinde pirinç olmaması bu mamanın tercih edilme oranını yükseltiyor. Et oranının daha yüksek olması ND marka köpek mamasının daha büyük bir iştah ile yenmesini sağlıyor. Bu mamanın içinde tuz oranı düşüktür. Bu da köpekler için oldukça iyi bir özelliktir. Köpekler mama konusunda çok fazla seçici olmadıkları için sizler sağlık bakımından dikkatli seçim yapmalısınız. Bu mamayı sevimli dostunuz için gönül rahatlığı ile kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Royal Canin Köpek Mamasının Özellikleri Nelerdir?

Köpek mamaları içerisinde en fazla tercih edilenlerden biri de kalitesini artık herkese göstermiş olan zengin içeriği ile köpeklerin severek yediği Royal Canin’dir. Bu mama besin değeri bakımından oldukça iyidir. Diğer mama ile kıyaslandığında aslında kalite açısından aralarında çok fazla fark olmadığını ikisini de köpeğinizin çok severek yiyeceğini açıkça söyleyebiliriz. İçerisinde tahıl oranının çok düşük olması ve pirinç olmaması köpeklerin sağlığı için de oldukça olumlu bir durumdur. Eğer mamanın fiyatı da sizin için önemli ise ND marka köpek mamasının daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Fakat tat ve içerik bakımından bu iki mama birbirine oldukça benzer özelliklerdedir.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir