Köpek Maması Karşılaştırma

Hills Mi? Royal Canin Köpek Maması Mı?

Köpek mamalarının fiyatlarının pahalı olması hayvan sahiplerinin önemsediği bir konu olduğu için mama araştırması yapıyor olmanız normal bir durumdur. Mama alırken köpeğinizin severek bu mamayı yiyor olması önemli bir özelliktir. Besin değerinin iyi olması sağlıklı bir gelişime katkısının olması gibi özelliklere de dikkat etmelisiniz. İnternet üzerinden daha uygun fiyatlara sipariş vererek mamanın gelmesini sağlayabilirsiniz. Köpeklerin çok fazla mama seçtiği görülmemiştir. Fakat daha sağlıklı olmaları için tabi ki içerisinde soya katkısı bulunmayan tahıl oranının düşük olduğu mamaları tercih ederseniz çok daha doğru bir karar olacaktır. Köpeğinizin kalp ve damar sağlığına iyi gelen mamalardan almanız doğrun bir yaklaşım olacaktır. Hem içeriği faydalı hem de fiyatı uygun olan bir mama almanız için sizlere tavsiyede bulunmak adına bu yazımızı yazıyoruz.

Hills Köpek Mamasının Özellikleri

Bu mama daha çok yavru köpekleri için tercih edilmekle birlikte tabi ki yetişkin köpekleriniz için de üretilen ve hayvanların severek yediği mamalardan biri olarak sizlere tavsiyemiz olacaktır. Bu mamanın konserve şeklinde olanları da bulunmaktadır. Köpeğinizin yaşına göre içeriği farklı olan bu markanın mamaları köpekler tarafından oldukça sevilmiştir. Tavuklu maması özellikle tüm veterinerler tarafından tavsiye edilen bir mamadır. Bu mama bağışıklık sisteminin güçlenmesinde oldukça etkilidir. Ayrıca köpeklerinizin aşılarının da etkinliğini arttıran bir içeriğe sahip olması bu mamayı tercih edilebilir kılmaktadır. Sindirilebilir bir mama olup güvenle sevimli dostunuza vereceğiniz bir mamadır.

Royal Canin Köpek Maması Özellikleri

Bu mama kalitesini kanıtlamış ve hemen her köpek tarafından sevilerek yenilen bir mamadır. Kalite ve besin içeriği et oranının yüksekliği bakımından karşılaştırma yapmamız gerekirse Royal Canin bir adım öne çıkıyor olsa da tabi ki Hills marka köpek maması da oldukça iyi ve fiyatı da uygun olan bir köpek mamasıdır. Royal Canin içerisinde yaşlanmayı önleyen maddeler bulunmaktadır. Köpeğinizin dinç kalmasını sağlar. Besin değeri oldukça iyidir. Kuru mama denince akla gelen ilk isim olduğunu da söyleyebiliriz. Mama alırken bütçeniz burada önemli bir kriter olduğundan dolayı köpeklerin çok fazla mama ayrımı yapmadığını göze alırsak bu iki mamadan da memnun kalacağınızı söylememiz yanlış olmaz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir