Markasına Göre Köpek Maması

Felicia Köpek Maması Yorumları

Evcil hayvan besleyen kişilerin büyük bir çoğunluğu köpek beslemektedir. Köpeklerin bakımları diğer hayvanlara göre çok daha zordur. Çünkü günde birkaç kez dışarı çıkarılmak isterler. Evde beslenmeleri bazen sorun olabilir. Ve mama konusunda bazıları çok fazla mama yediğinden dolayı sahipleri maddi anlamda zorluk yaşayabilir. Fakat tüm bunlara rağmen birçok insan köpek beslemenin son derece de keyifli olduğunun bilincindedir. Mama konusunda köpeklerin çok fazla seçici olmamaları büyük bir avantajdır. Faka sahipleri yine de en kaliteli ve besin değeri yüksek mamalar seçmek istemektedir. Durum böyle olunca birçok mama içinden hangisini seçeceğiniz ve hangisinin köpeğinizin gelişime katkısının daha fazla olacağı konusunda kararsız kalmanız da oldukça normaldir.

Felicia Köpek Mamasının İçeriği

Bu mamanın tahıl oranının bazı mamalara göre biraz daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Tahıl oranının fazla olması mamanın besin değerinin düşük olduğu anlamına gelmemektedir. Bu mamayı yavru köpeklerinizde rahatlıkla kullanırken yetişkin hayvanlarınızda takviye mamalar ile kullanabilirsiniz. Her cinse göre seçenekleri bulunan bir mama türüdür. Eğer kısırlaştırılmış bir köpeğiniz varsa bu mamanın içeriği buna göre ayarlanmış ve üretilmiş olan mamayı tercih etmelisiniz. Köpeklerin kas gelişiminde yardımcı besinlerin bu mamanın içinde bulunması oldukça önemlidir. Köpeğiniz için bu mamayı bir şüpheniz olmadan kullanabilirsiniz. İçerisinde et oranının çok yüksek olmadığını fakat sevimli dostunuzun bu mamayı severek yiyeceğinden emin olarak alabilirsiniz.

Kullanan Kişiler Kalitesinden Memnun

Birçok kişi köpek beslemektedir. Mama konusunda Felicia seçiminde bulunan kişiler köpeklerinin mamayı severek yediklerinden bahsetmektedirler. Fiyat konusunda da oldukça makul bir fiyatının olması bu mamayı alınabilir duruma getiren sebeplerden biridir. Bazı mamalarda dışkı ve idrar yoluyla koku oluştuğunu biliyoruz. Bu mamada öyle bir durum ile karşılaşmayacağınızı bilmelisiniz. Sağlıklı bir gelişim için bu mamanın içinde bulunan protein ve vitaminler hayvanınızın sağlığında olumlu etkiler yapacaktır. İçerisinde zararlı olan soya yağı bulunmamaktadır. Bu da olumlu bir özelliktir. Bu mamayı kullanan kişilerin yorumlarına bakacak olursak birçok kişinin son derece memnun olduğunu ve hayvanlarının severek yediklerini söylediklerini görüyoruz. Aradığınız özellik sevimli dostunuzun mamayı severek yemesi ve uygun fiyatlı olması ise doğru adrestesiniz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir