Köpek Maması Karşılaştırma

Felicia Köpek Maması Mı? Golosi Maması Mı? Daha İyidir?

Köpeğinize mama almak konusunda kararsız kalmanız doğal bir durumdur. Birçok insan köpeği için en kaliteli en besleyici mamayı almak istemektedir. Bunun için araştırma yaparak mama seçimi yapmanız çok daha doğru olacaktır. Felicia köpek maması hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz. İçinde bazı tahıl ürünlerinin yanında et ürünlerinin de olması ve et ürünlerinin ağır basması mamayı köpeğinizin severek yemesinde oldukça etkilidir. Mama fiyatlarının giderek artıyor olması ve almak zorunda olmanız bütçenizi zorlayan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı hayvanlara bazı mamalar alerji yapabilmektedir. Bu nedenle besin değerlerine ve kalitelerine mama alırken dikkat etmeniz gerekir. Felicia marka mamanın içinde tahıl oranının olması bazı köpeklerin mamayı sevmemelerine de neden olabilir. Bu nedenle denemden mama konusunda kesin bir bilgi vermek aslında çok da doğru değildir.

Mama Konusunda Besin Değeri Yüksek Olanı Seçin

Golosi marka köpek mamasının içeriği diğerine göre çok daha zengindir. Köpeğiniz bu mamayı daha çok sevecektir. İştahı artacak ve kilo alacaktır. Köpeğinizin bir mamayı severek yemesi önemli bir özelliktir. Bu mamayı isterseniz kediniz isterseniz köpeğiniz için alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Besin değerinin yüksek olması köpeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesinde önemli bir değerdir. Mama alırken köpeğinizin cinsi yaşı yavru ya da yetişkin olması gibi detayları da göz önünde bulundurarak satın almalısınız. Çünkü mamaların içerikleri buna göre değişkenlik göstermektedir.

Köpeklerinizi Sağlıklı Besleyin

Kalite bakımından ve içerikleri bakımından bu iki mamayı karşılaştırdığımızda seçiminizi Golosi marka köpek mamasından yana yapmanızı bizler tavsiye ediyoruz. Çünkü köpeğinizin daha çok seveceği içeriğe sahiptir. Köpek mamalarında birçok farklı seçenek vardır. Hayvan sahipleri bu konuda nasıl yapmaları gerektiğini iyi bilmektedirler. Fakat yeni köpek almış biri iseniz yeni başlayacağınız mama bunlardan Golosi olabilir. Köpekler mama konusunda çok seçici olmamakla birlikte bu mamanın fiyatının uygun olması da sizi olumlu etkileyecek bir özelliktir. Mama konusunda içinizin rahat olması çok önemlidir. Köpeklerinizin seveceği mama konusunda seçim yapmanız gerekirse bu iki mama arasından besin değerinin daha yüksek olanı sizinle paylaştık. Bundan sonra seçim tamamen sizlere kalmış bir durumdur.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir