Köpek Maması Karşılaştırma

Brit Care Köpek Maması Mı? Dr. Sacchi Mi?

Sevimli dostunuza mama arayışınız mı var? O halde sizlere bu konuda yardımcı olmak ve en kaliteli mamalar arasından doğru seçimi yapmanız için yol göstermek istiyoruz. Yeni bir köpek sahiplenmiş olabilirsiniz. Bu nedenle mamalar hakkında çok fazla bilginizin olmaması da oldukça doğaldır. Köpekler aslında mama seçen hayvanlardır. İstediği ve sevdiği mamayı bulmak için biraz zaman harcayabilirsiniz. Eminiz ki siz de sevimli dostunuzun hem severek yediği bir mama istiyorsunuz hem de fiyatının sizin cebinizi yakmayacak oranda olmasına da dikkat ediyorsunuz. Mamaların oldukça pahalı olması hayvan severleri biraz zorlayan bir durum olsa da en vitaminli ve gelişimine en çok katkı sağlayacak olan mamaları tercih etmektedirler.

Brit Care Mamasının Özellikleri

Kuru mamalar arasında oldukça sevilen bir marka olan Brit Care mamasının üç serisi bulunmakta ve ülkemizde beyaz paketli olan serisi çok fazla sevilmektedir. Orta kaliteye sahip ve fiyatı da orta düzeyde olan bir mamadır. Somonlu, kuzulu ve geyikli seçenekleri olan bu mamadan hayvanınızın hangisini seveceğini tahmin ederek alabilir hatta her çeşidinden alarak sevimli dostunuzun hepsini severek yediğini göreceksiniz. İlk etapta küçük bir paket alarak sevimli dostunuzun hangi çeşidi daha çok seveceğini test ederek sonrasında büyük paket almanızı tavsiye ediyoruz. Bu mamayı kullananlara bakarsanız oldukça memnun kaldıklarını göreceksiniz. Besin değeri yüksek olan bu mama ile köpeğinizin gelişimi olumlu yönde etkilenecektir.

Dr. Sacchi Nasıl Bir Mamadır?

Köpek mamalarında çeşidin çok fazla olması nedeniyle hangisini alacağınız konusunda kararsız kalmanız çok normaldir. Bu mama hakkında sizlere bilgi vermemiz gerekirse besin değeri olarak Brit Care daha iyidir diyebiliriz. Çünkü bu mamanın içinde mısır, buğday gibi besin değeri hayvanlar için düşük olan ürünler bulunmaktadır. Fiyatı uygun olan bir mama tercihiniz varsa tabi ki tercih edebilirsiniz. Mama karşılaştırması yapacak olursak Brit Care markalı mamayı hayvanlarınızın çok daha severek tüketeceğini söyleyebiliriz. Ama yazımınızın başında dediğimiz gibi tabi ki mama konusu hayvanlara göre değişiklik gösteren bir konudur. Bu nedenle küçük bir paket alıp denemeden köpeğinizin sevip sevmeyeceğini bilemezsiniz. Sevimli dostunuzun almış olduğunuz mamayı iştahla yemesi eminiz ki sizi de mutlu edecektir.

 

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir