Köpek Maması Karşılaştırma

Better Mi? Bosh Köpek Maması Mı Daha İyidir?

Köpekler çok fazla enerjik oldukları için mama konusunda da enerjilerini arttıran mamaları tercih etmeniz ve bu anlamda onları memnun etmeniz gerekmektedir. Köpeklerin bakımları biraz zor olsa da bu sevimli hayvanlar sizinle çok iyi arkadaş olacakları için aranızdaki bağ her geçen gün artacaktır. Mamaların fiyatları kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Bu iki mama arasında seçim yapmanız gerekirse hangisinin daha iyi olduğu konusunda sizlere bilgi vermek için araştırma yaptık. Eğer yeni bir köpek sahiplendiyseniz ve mamalar ile ilgili çok fazla bilgi sahibi değilseniz bu mamalar hakkında da bilginiz olmaması normaldir. Mama alırken besin değerlerine dikkat etmeli ve sağlıklı olduğundan emin olmalısınız.

Better Köpek Mamasını Tanıyalım

Bu kuru mamanın besin değerinin yüksek olduğunu ve köpeğinizin severek yiyeceğini söyleyebiliriz. Günlük besin ihtiyacını bu mama ile karşılayabilir. Birçok vitamin ve protein katkılarının bulunması mamayı kaliteli hale getirir. İçeriğinde lif katkısı bulunduğu için besin değeri açısından da yararlı bir mama olduğunu söyleyebiliriz. İçeriğindeki vitaminler sayesinde köpeğinizin kalp sağlığı ve göz sağlığı da korunmuş olur. Mamanın içeriğine bakacak olursak %3 oranında lif, %11 oranında yağ ve %32 oranında protein bulunur. Bazı mamaların içinde koruyucu ve renklendirici katkı maddeleri bulunduğu için bunlar zararlı olduğundan alırken dikkat etmelisiniz. Bu mamanın içinde katkı maddesi bulunmaması da tercih etmenizi sağlayacak bir olgudur. Köpeğiniz için 15 ya da 20 kiloluk olanlarından alırsanız çok daha avantajlı olursunuz.

Bosh Köpek Mamasını Tanıyalım

Bu mama ülkemizde yeni satışa sunulduğu için adını daha önce duymamış ya da içeriğini bilmiyor olabilirsiniz. Alman markalı bir köpek mamasıdır. Birçok farklı çeşidinin olması köpeğiniz için önemlidir. Fiyat konusunda diğer mama ile kıyasladığımızda avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Alman markası olan bu mamayı yurtdışında çok fazla kişi köpekleri için kullanmakta ve memnun kalmaktadır. Ülkemizde yeni olsa da köpeğinizin severek yiyeceğinden emin olduğumuz, zengin içerikli bir mama olduğunu söyleyebiliriz. Bu iki mama arasında seçim yapmak isterseniz ikisinin de oldukça vitaminli ve zengin içeriğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Köpeğinizin damak zevkine göre küçük paketler ile deneme yaparak tercihini öğrenebilirsiniz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir