Markasına Göre Köpek Maması

Advance Köpek Mamasının Yorumları

Köpeği olan birçok kişinin duyduğu ve severek kullandıkları bir mama olan Advance, sizin de köpeğiniz için sağlıklı ve kaliteli bir mamadır. Köpeklerin çok fazla mama seçmiyor olmalar hayvan sahipleri için olumlu bir durumdur. Çünkü çok fazla mama türü olduğu için seçmekte zorlanabilirsiniz. Siz değerli köpek sahipleri kaliteli ve besin değeri yüksek bir mama almak istiyorsanız Advance sizin için iyi bir seçenek olacaktır. İçeriğinde tahıl ürünleri bulunduğu için bu mamanın orta kalitede bir mama olduğunu söyleyebiliriz. Sevimli dostunuzun seveceği bir mama olduğu için siz de bu anlamda rahat edeceksiniz. Hangi içeriği daha çok seveceğini bilmediğiniz için küçük paketler ile başlayabilir ve sonrasında büyük paketler alarak daha avantajlı olabilirsiniz.

Kaliteli Olduğu Kokusundan Belli

Bazı mamalar kaliteleri düşük olduğu için hayvanların dışkılarında koku yapmaktadır. Bu mamada öyle bir sorun yaşanmadığını hayvan sahipleri söylemektedir. Bu mamanın içindeki protein oranı %40 oranlarında olduğu için bu, tercih edilmesinde bir sebep olmaktadır. İçeriğinde bulunan vitaminlere de bakıldığında köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Bağışıklık sistemi kuvvetli olduğunda dışarda da zaman geçiren sevimli köpeğiniz hastalıklara karşı korunmuş olmaktadır. Her köpeğin damak zevki birbirinden farklıdır. Hangi içerikli mamayı daha çok seveceğini anlamanız için küçük paketler ile deneme yapabilirsiniz. Mama alırken besin değerine ve içeriğine dikkat etmenizin yanı sıra köpeğinizin özel bir durumu olup olmadığını da göz önünde bulundurmalısınız.

Uygun Fiyatlı Mama Arayanların Tercihi

Mamanın fiyatının uygun olması da bu mamanın tercih edilmesinde bir sebep olarak görülmektedir. Tavuk etli, geyikli, kuzu etli gibi daha birçok tercih sizleri bekliyor. Kuru mamalarının boyutlarının da hayvanların kolayca tüketeceği çiğneyeceği ölçüde olması da önemli bir özelliktir. Mamanın kalitesi kokusundan da anlaşılmaktadır. Köpekler kendilerini enerjik hissetmek isterler. Dışarıda vakit geçirmekten keyif alırlar. Bu enerjilerinde tabi ki mamalarının da katkısı oldukça büyüktür. Köpeğiniz için mama arayışınız varsa ve hangi mamayı alacağınıza karar veremiyorsanız bu mamayı denemenizi tavsiye ediyoruz. Veterinerlerin de köpek sahiplerine tavsiyesi olan bu mama ile artık sevimli dostunuz çok daha sağlıklı olacak. Tüylerinde parlamalar olacak. Hareketli yapısının arttığını sizler de fark edeceksiniz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir