Markasına Göre Köpek Maması

Advance Köpek Maması Hakkında Bilgi Edinelim

Günümüzde birçok insan gerek bahçelerinde gerekse de evlerinde sevimli dostlar beslemektedir. Köpeklerin bakımları diğer evcil hayvanlara göre biraz daha zor ve sorumluluk isteyen bir durumdur. Çünkü bu sevimli dostlar kendileri ile vakit geçirilmesini isterler. Oyun oynamayı ve bunu dışarda yapmayı severler. Ayrıca düzenli aralıklar ile tuvalete çıkmaları gerektiği için sürekli onlarla ilgilenmeniz ve özel ihtiyaçlarını da gidermeniz gerekir. Bu sevimli hayvanlar mama konusunda seçici olmadıkları için hemen her mamayı yiyebilirler. Fakat tabi ki kaliteli olması iştahla yemesi gelişimine katkıda bulunacak türden bir mama olması önemli bir özellik olarak dikkat çekmektedir. Sizler de hayvan sahipleri olarak eminiz ki sağlıklı gelişimine fayda sağlayacak bir mama arayışındasınız. Bunun için sizlere yardımcı olmak adına Advance mama hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Köpeğiniz İştahla Yiyecek

Bir mamanın kalitesi kokusundan bile anlaşılabilir. Bu mama hayvanlarınızın dışkısında koku yapmayacak bu da sizler için olumlu bir özellik olacaktır. İçinde protein miktarı %40 oranında olduğu için sağlık açısından da oldukça faydalıdır. İçeriğindeki vitamin ve proteinler ile birlikte sağlıklı bir gelişimin adımlarını köpeğiniz bu mama ile atacak. Tadı ve mamanın büyüklüğü köpeklerin ağız yapısına ve yutmasına göre ayarlanmıştır. Bu sayede köpeğiniz bu mamayı büyük bir keyif ile yiyecektir. Köpeğinizin bağışıklık sistemi de bu mamanın içeriği sayesinde güçlenecek. Köpeklerin kas ve iskelet yapılarının kuvvetli olası önemlidir. Bu mama ile kendilerini bu anlamda da enerjik hissedecekler. Ayrıca çok daha parlak tüyleri olacağı için sevimli köpeğiniz çok daha sağlıklı görünecek.

Her Köpeğin Damak Zevki Farklı

Köpeklerinizin damak zevkine göre ayarlanmış olan bu mama ile siz de köpeğiniz keyifle bu mamayı yerken mutlu olacaksınız. Hayvanınızın hangi mamayı ve hangi içerikte olanı daha çok seveceğini öğrenmek istiyorsanız küçük paketler ile deneme yapabilir ve hayvanınızın hangi içeriği daha çok sevdiğini öğrendiğinizde buna göre büyük paketler satın alabilirsiniz. Mama alırken fiyatı konusunda da avantajlın olması önemli bir özelliktir ve buna da dikkat etmelisiniz. Köpeklerin damak zevkleri birbirinden farklıdır. Bunun için sizin köpeğinizin hangisini daha çok seveceği konusunda merak ediyorsanız her içerikten alarak deneme yapabilirsiniz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir