Markasına Göre Köpek Maması

Acana Köpek Masası Nasıl? İnceleme ve Yorumlar

Köpek mamalarında birçok çeşit olması hangisinin daha iyi daha kaliteli ve daha vitaminli olduğu konusunda kararsız kalmanızı sağlayabilir. Sevimli dostunuz için çok seveceği bir mama tercihi sizlere sunmak istiyoruz. Daha önce kullanan kişilerin yorumlarına da bakarsanız bu mamanın köpekler tarafından ne kadar sevilerek yendiğini göreceksiniz. Mamanın içeriğine biraz göz atalım daha sonra yapılan yorumlardan sizlere birkaç tanesini de sunmak istiyoruz. Acana köpek mamasının içeriğinin büyük bir kısmını %55’ten fazlasını etin oluşturuyor olması köpeğinizin severek yemesi için en önemli sebeplerden biridir.

Acana Köpek Mamasının İçeriği

Tamamen doğal bir mama olması nedeniyle hiçbir katkı maddesi bulundurmuyor olması köpeğinizin sağlığı açısından da önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Mısır buğday gibi hayvanlara çok fazla katkı sağlamayan besinler yerine daha çok meyve ve sebze takviyesinin olması çok daha vitaminli olmasını sağlamaktadır. Türkiye’nin en iyi mama markalarından biri olması önemli bir özelliktir. Bu mamanın sevilerek yendiğini gördüğünüzde eminiz ki siz de çok sevineceksiniz. Bu mamayı yedikten sonra hayvanınızda eğer tüy dökme gibi bir sorun varsa bunun da azalacağından hiç şüpheniz olmasın. İlk çıkarıldığı zamanlardan bu yana kalitesini vitamin değerini ve besin değerini her geçen gün çok daha fazla arttırmış ve bu da müşteri memnuniyetinin de artmasına neden olmuştur. Kullanıcı yorumlarına bakacak olursak kullanan birçok kişi hem fiyatından hem de hayvanının severek yemesinden dolayı oldukça memnun kalmıştır.

Köpeğiniz Bu Mamayı Çok Sevecek

Köpeğinizde hiçbir şekilde alerjik bir durum yaşatmayacaktır. Severek yediğini gördüğünüzde eminiz ki siz de mutlu olacaksınız. Köpeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesini ve maması sayesinde gelişimini iyi bir şekilde tamamlamasını istiyorsanız ve daha önce hiç denemediyseniz kesinlikle bu mamayı denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu mamanın farklı boyutları vardır. Köpeğinizin yaşı cinsi günde ne kadar mama tükettiği gibi durumları göz önüne alarak seçim yapmalısınız. İlk kullandığınız zamanlarda yan etki olarak köpeğinizin ishal olmasına neden olabilir fakat bu da birkaç gün içinde normale dönecek ve köpeğiniz mamasını severek ve büyük bir iştah ile tüketeceğinden hiçbir zaman şüpheniz olmasın.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir