Köpek Maması Karşılaştırma

Happy Dog Mu? Hills Mi? Hangisi Daha İyidir?

Köpeklerin bakımı oldukça zor olsa da birçok insan evinde ya da bahçesinde köpek beslemeyi çok seviyor. Özellikle de yavru iken aldığınızda ilerleyen zamanlarda aranızda çok güçlü bir bağ oluşacağı kaçınılmaz bir durumdur. Fakat köpek bakımının sorumluluklarından biri de mama kon usudur. Sevimli dostunuza mama alırken içeriğine sağlıklı gelişimine fayda sağlayıp sağlamayacağına dikkat etmelisiniz. Köpekler mama konusunda çok fazla seçici olmadıkları için bu konuda şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Ama tabi ki sahibi olarak yine de seveceği ve gelişimine katkı sağlayacak olan mamayı almak istediğinizi biliyoruz. Bunun için bu iki mama arasında farklılık ve benzerlikleri sizlerle paylaşacağız.

Happy Dog Köpek Mamasının Özellikleri

Bu mama kullanıcılarına ve içeriğine baktığımızda sevimli dostunuz için gayet ideal ve seveceği bir mama olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. %90 oranında sindirilme garantisi verebiliriz. Bu mamanın üretiminde yerli ve bölgesel çiftliklerin en kaliteli ham maddeleri kullanılmakta ve bu sayede ortaya çok iyi bir sonuç çıkmaktadır. Protein miktarı da oldukça iyidir. Çünkü et oranı yüksektir. Canlılar için zararlı olan soya, bu mamanın içinde kullanılmamaktadır. Bu nedenle gayet sağlıklı olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Bu mamanın yapımında renk koruyucular yapay tatlandırıcılar gibi ürünler kullanılmamaktadır. Tamamen doğal ürünler kullanılmaktadır. Bu da oldukça sağlıklı ve gelişime katkısı olan bir mama olduğunu gösteriyor. Fiyatının da oldukça makul bir seviyede tutulması birçok kişiyi memnun etmektedir. Siz de hemen bu mamadan sipariş vererek söylediklerimizde haklı olduğumuzu bizzat görebilirsiniz.

Hills Köpek Maması Özellikleri

Bu mama veterinerler tarafından önerilen besin değeri yüksek bir mama olmasından dolayı önemlidir. Hayvanınız bu mamayı severek yiyecektir. Yağsız kas kitlesini yükseltmek için protein miktarı oldukça güçlüdür. Böbrek kalp gibi hayati önem taşıyan organların sağlıklı olması açısından sodyum ve fosfor oranı düşüktür. Sevimli dostlarınızın ağız ve diş yapısına uygun şekilde üretilmiş olan bu mamayı severek yiyeceğinden emin olabilirsiniz. İnternet üzerinden kampanyaları yakaladığınızda çok uygun fiyatlara bu mamayı alabilirsiniz. Karşılaştırma yaptığımızda sadece fiyat açısından farkları olan bu mamaların ikisini de sevimli dostunuza güvenle yedirtebilirsiniz.

Tecrübelerinizi hayvan severler ile paylaşmak ister misiniz?

Bir Yorumda Siz Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir